DOJAZD

Chłabówka 18 A; 34-500 Zakopane
Tel. 1820 147 74 kom. 662 977 768

DWORZEC AUTOBUSOWY

Ze stanowisk przed dworcem autobusowym proszę wsiąść do autobusu na Murzasichle przez Cyrhlę. Dla pewności warto zapytać kierowcę o Chłabówkę Górną. Można skorzystać też z "Trans-Bus" na Polanę Palenicę przez Cyhrlę. Stanowiska znajdują się także przed dworcem.

NAWIGACJA

W nawigacji prosimy w adresie o wpisanie Chłabówka Górna lub Chłabówka Wyżna

SAMOCHODEM

Do Zakopanego z Krakowa dojeżdżamy "zakopainką". Krótko przed wjazdem do miasta, koło 200 m za białą tablicą z napisem Zakopane, ale jeszcze przed stacją benzynową Orlen ( która będzie znajdowała się po Państwa prawej stronie ), należy skręcić w lewo na drogę pod torami kolejowymi. Dalej proszę jechać prosto główną drogą przez dzielnicę Olcza ( około 4,5 km ) aż do skrzyżowania z pierwszeństwem przejazdu.
Po Państwa lewej stronie będzie znajdował się duży Hotel "Imperial" COS. Do celu już tylko około 2 km. Na krzyżówce proszę skręcić w lewo i jechać główną drogą.

Po prawej stronie będą Państwo mijali Nosal. Proszę dalej trzymać się tej drogi w kierunku Cyhrli i Łysej Polany. Po lewej stronie miną Państwo zabytkowy Kościółek na Jaszczurówce ( Kapliczka Witkiewicza ). Droga dalej zakręca się serpentyną do góry o prawie 180 stopni.

Proszę uważać. Powyżej Kościółka, także po lewej stronie, na samym zakręcie miną Państwo budynek, który sam wygląda jak zabytek, wtedy proszę jechać już trochę wolniej. W odległości około 100 m będą się Państwo zbliżać do następnego zakrętu. Tym razem w prawo. Państwo nie będą już jechać dalej, dlatego proszę uważać na samochody z przeciwnej strony. Po lewej stronie będzie widać naszą reklamę.
Na samym tym zakręcie należy zjechać z drogi głównej na drogę osiedlową w lewo ( Chłabówka Górna )

Proszę uważać na spadek. Droga zacina mocno w prawo. ( zakaz wjazdu 5 ton ) Proszę trzymać się tej drogi i jechać w dół osiedla. Nasz pensjonat znajduje się po prawej stronie około 100 m od zjazdu. Nie sposób nas przeoczyć.

Jeśli mają Państwo problem lub zgubili się po drodze proszę zadzwonić. Zawsze chętnie pomożemy i pokierujemy. Opóźnione przyjazdy nie są dla nas problemem. Czekamy na Państwa. Prosimy jednak o informację telefoniczną, gdyby przyjazd miał miejsce po 22:00