OFERTY SPECJALNE

REZERWACJA ONLINE

Pobyt w pensjonacie mogą Państwo zarezerwować bezpośrednio na naszej stronie firmowej lub skorzystać z rezerwacji telefonicznej kontaktując się bezpośrednio z naszą recepcją pod numerem +48 1820 147 74 czy +48 662 977 768. Rezerwując u nas korzystają Państwo z ofert dostępnych tylko na tej stronie ! Aktualne ceny i dostępność można na bieżąco sprawdzać klikając na "Zarezerwuj teraz "

NASZE OFERTY

Home

OFERTA STANDARDOWA ONLINE

Polecamy rezerwację pobytu w pensjonacie bezpośrednio na naszej stronie.
Klikając na link "Zarezerwuj online" zostaniesz przeniesiony automatycznie na stronę rezerwacji, gdzie można sprawdzić aktualną dostępność, cenę i zarezerwować bezpiecznie pobyt, otrzymując natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji.

CHECK IN

Zameldowanie od godziny 16:00
Wymeldowanie do godziny 11:00

Prosimy o informację, jeśli przyjazd
do pensjonatu ma nastąpić po 22:00

OFERTA ONLINE MIN. 3 NOCLEGI

Zapraszamy do skorzystania z naszych specjalnych promocji reklamowych online.
Rezerwuj min. 2 noclegi i korzystaj z rabatu na wybrane terminy. Sprawdź co zyskujesz i czy oferta rabatu jest dostępna w wybranym przez Ciebie terminie. Zapraszamy serdecznie.

OFERTA ONLINE LAST MINUTE

Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej Last Minute. Jeśli oferta jest aktywna, wyświetlać się będzie Oferta Last Minute. Duża oszczędność w stosunku do obowiązującej ceny tylko na naszej stronie. Przecena noclegów z ostatniej chwili. Rezerwuj i korzystaj !

PAKIET WEEKEND WE DWOJE

Czy jest coś bardziej romantycznego niż weekend w górach ? Cudowne chwile we dwoje, w uroczym miejscu i górskim klimacie. Daj poczuć się wyjątkowo ukochanej osobie, porwij ją na niepowtarzalny weekend do Zakopanego. Niezapomniane czyny znaczą więcej niż słowa. Udowodnij jej w ten sposób swoje uczucia i podaruj wspomnienia na resztę życia. Zaplanuj z nami te niezwykłe dni i zrób niespodziankę ukochanej osobie a my zorganizujemy resztę.

Pokoj dwuosobowy 2 os / Pakiet we Dwoje 2 Noclegi 750 PLN za 2 osoby

Pakiet romantyczny obejmuje
- powitanie grzańcem regionalnym w dniu przyjazdu,
- dwa noclegi w komfortowym pokoju z łazienką,
- bukiecik świeżych kwiatów,
- 1 butelkę wina musującego,
- 2 śniadania w formie bufetu szwedzkiego, na życzenie nawet do pokoju,
- 1 romantyczna kolacja przy świecach w sali kominkowej,
- 1 obiadokolacja, pora uzgadniana indywidualnie,
- prywatne jakuzzi tylko dla dwojga na wyłączność / godzina relaksu,
- nieograniczony dostęp do internetu,
- parking na posesji w trakcie pobytu.
Indywidualne życzenia na zapytanie.

Wymagana jest 50% przedpłata aconto rezerwacji. Rezerwację należy potwierdzić wpłatą na nasze konto firmowe do 2 dni od momentu dokonania rezerwacji. W innym wypadku rezerwacja zostanie usunięta automatycznie na 3 dzień. Dla pewności polecamy przesłanie scanu wpłaty na nasz adres mailowy podany w zakładce kontakt.

PAKIET WIGILIA

Wieczór wigilijny jest najbardziej uroczystym i najbardziej wzruszającym wieczorem roku. Noc pachnąca świerkiem, sianem i opłatkiem. Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa oraz najbliższe osoby do spędzenia tradycyjnej Wigilii oraz Świąt Bożego Narodzenia w naszym pensjonacie. Oferujemy niepowtarzalną, rodzinną atmosferą Wigilii przy blasku świec oraz zapachu choinki.

Program pobytu 5 dni
- Powitanie regionalnym grzańcem w dniu przyjazdu
- Wieczerza Wigilijna: potrawy regionalne i tradycyjne,
- Słodka niespodzianka od Mikołaja dla najmłodszych gości
- nieograniczony dostęp do internetu,
- parking na posesji w trakcie pobytu.

Minimalny pobyt wynosi 4 noce / 5 dni. Dostępność tylko w pakietach. Wcześniejszy wyjazd lub rezygnacja z jednej z atrakcji nie zmienia ceny pakietu. W cenę pakietu wliczone są: 4 noclegi, smaczne śniadania, 3 obiadokolacje, Wieczerza Wigilijna, parking na posesji, stały dostęp do internetu w pokoju i na sali kominkowej.

Oferta bezzwrotna. Wymagana jest 50% przedpłata aconto rezerwacji. Rezerwację należy potwierdzić wpłatą na nasze konto firmowe do 2 dni od momentu dokonania rezerwacji. W innym wypadku rezerwacja zostanie usunięta automatycznie na 3 dzień. Dla pewności polecamy przesłanie scanu wpłaty na nasz adres mailowy podany w zakładce kontakt.

PAKIET SYLWESTROWY

Ponieważ w szczegółach tkwi magia sylwestrowej nocy, Sylwester tego roku może być naprawdę wyjątkowy. Oferta ze śniadaniem, dodatkowo nieograniczony dostęp do internetu i parking na posesji w trakcie pobytu.

Minimalny pobyt wynosi 4 noce / 5 dni. Dostępność tylko w pakietach. Wcześniejszy wyjazd lub rezygnacja z jednej z atrakcji nie zmienia ceny pakietu. W cenę pakietu wliczone są: 4 noclegi, smaczne śniadania, 4 obiadokolacje, parking na posesji, stały dostęp do internetu w pokoju i na sali kominkowej.

Oferta bezzwrotna. Wymagana jest 100 % przedpłata aconto rezerwacji. Rezerwację należy potwierdzić wpłatą na nasze konto firmowe do 2 dni od momentu dokonania rezerwacji. W innym wypadku rezerwacja zostanie usunięta automatycznie na 3 dzień. Dla pewności polecamy przesłanie scanu wpłaty na nasz adres mailowy podany w zakładce kontakt.

WARUNKI REZERWACJI W OBIEKCIE

Rezerwację oferty standardowej należy potwierdzić wpłatą 50% wartości pobytu na nasze konto firmowe do 2 dni od momentu dokonania rezerwacji. Zadatek prosimy wpłacać do 2 dni od dnia rezerwacji na nasz rachunek bankowy, podając nr. rezerwacji, swoje nazwisko, datę przyjazdu i rodzaj pokoju. Rezerwacje jednodniowe należy potwiedrdzić pełną wpłatą

Brak terminowej wpłaty powoduje automatyczne usunięcie rezerwacji na 3 dzień. Dla pewności polecamy przesłanie scanu wpłaty na nasz adres mailowy podany w zakładce kontakt. Osoby preferujące rezerwację telefoniczną zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z recepcją.

Oferty promocyjne z rabatem i Lastminute są ofertami bezzwrotnymi. Rezerwację należy potwierdzić wpłatą na nasze konto firmowe do 2 dni od momentu dokonania rezerwacji.

Bank Pekao S.A.O. w Zakopanem
Konto:
22 1240 1587 1111 0010 0886 2508
IBAN Code: PL
S.W.I.F.T Code: PKOPPLPW
BIC Code:
PL 22 1240 1587 1111 0010 0886 2508

ANULACJA REZERWACJI W OBIEKCIE

Zastrzegamy sobie prawo anulacji rezerwacji niepotwierdzonych przedpłatą lub niezagwarantowanych kartą kredytową. Prosimy o wyrozumienie. Przyjazd bez potwierdzenia rezerwacji przedpłatą odbywa się na własne ryzyko. Rezerwując pobyt zgadzają się Państwo z powyższymi warunkami

Oferty bezwrotne, oferty promocyjne i oferty z rabatem nie podlegają zwrotowi.