POKOJE

REZERWACJA ONLINE

WYPOSAZENIE

Pokoje wykończone są drewnem i wyposażone w meble ręcznej roboty miejscowych wykonawców z rycinami. Łazienki wykończone są naturalnym kamieniem. Większość pokoi posiada balkon z widokiem na Tatrzański Park Narodowy lub okolicę. Do wyposażenia standardowo należą biurko, krzesełka, szafka lub szafa na ubrania, pościel, ręczniki, budzik, płaskoekranowy TV o przekątnej ekranu 32 cali, lodóweczka, czajnik i kubeczki. Szybki i nieograniczony dostęp do internetu bezprzewodowego funkcjonuje we wszystkich pomieszczeniach. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem

POKOJE W OFERCIE

POKOJE DWUOSOBOWE

Pokoje dwuosobowe z balkonem i własną łazienką (około 16 do 20 mkw) przeznaczone są dla dwóch osób dorosłych lub małżeństwa z małym dzieckiem. Poza standardowym wyposażeniem, w pokoju znajduje się jedno łoże małżeńskie o szerokości 1,70 m oraz dwa komplety pościeli i szafa na ubrania. Istnieje możliwość dostawki dla dziecka.

GALERIA

POKOJ 3-OSOBOWY Z DWOMA SYPIALNIAMI

Pokój 3-osobowy z dwoma sypialniami i balkonem składa się z dwóch połączonych, a mimo to oddzielnych i zamykanych pomieszczeń, i przygotowany jest na przyjęcie 3 osób dorosłych lub rodzin z dziećmi. Istnieje możliwość dostawki
W apartamencie 3-osobowym w pierwszym pokoju znajduje się łóżko pojedyncze szerokości 1,10 m, natomiast w drugim łoże małżeńskie o szerokości 1,70 m.
Pokój dysponuje własną dużą łazienką. Poza standardowym wyposażeniem, w każdym z pokoi znajduje się osobny płaskoekranowy odbiornik TV i szafka na ubrania

GALERIA

POKOJ 4-OSOBOWY Z DWOMA SYPIALNIAMI

Pokój 4-osobowy z dwoma sypialniami i balkonem składa się z dwóch połączonych, a mimo to oddzielnych i zamykanych pomieszczeń, i przygotowany jest na przyjęcie 4 osób dorosłych lub rodzin z dziećmi. Istnieje możliwość dostawki
W pokoju 4-osobowym znajdują się szafka i szafa na ubrania i dwa łóżka o szerokości 1,70 m każde. Pokój dysponuje własną łazienką. Poza standardowym wyposażeniem, w każdym z pokoi znajduje się osobny płaskoekranowy odbiornik TV.

GALERIA

POKOJ DWUOSOBOWY Z ANTRESOLA

Pokój dwuosobowy z antresolą to nieco mniejszy od innych, ekonomiczny pokój dwupoziomowy dla dwóch młodych osób dorosłych lub jednej osoby dorosłej z dzieckiem. Pokój dysponuje własną łazienką z prysznicem. Łoże małżeńskie o szerokości 2 m. umieszczone jest na antresoli. Poza standardowym wyposażeniem, do wyposażenia należą dwa komplety pościeli, mały stolik i szafka na ubrania. Pokój nie posiada balkonu. Ten pokoik ma już u nas swoją historię. Wielu parom pomógł już w zaręczeniu się.

GALERIA

W momencie otrzymania klucza do pokoju stają się Państwo jego gospodarzami. Podczas pobytu nigdy nie wchodzimy bez Państwa wiedzy do pokoju, dlatego prosimy zawsze by nas informować o życzeniu sprzątania. Przy dłuższych pobytach termin ustalamy indywidualnie.

Dodatkowe ręczniki, czy papier toaletowy dostępne są dla gościa w każdej chwili i uzupełniane natychmiast po zgłoszeniu prośby w recepcji. Do wyposażenia pokoju należy również suszarka do włosów. Prosimy o odbiór suszarki w recepcji.